Leevon PPK

Pagājušajā nedēļas nogalē, 4. jūlijā, Saldus Sporta skolas renovētajā hallē norisinājās Latvijas Pirmās līgas debitantes Saldus SS/Leevon tiešsaistes pirmssezonas preses konference.

Iepriekš jau ziņojām, ka šī gada Latvijas Pirmā līga savu startu piedzīvos 4. jūlijā. Tā arī notika un tika aizvadīti četri dueļi, starp kuru dalībniekiem nebija līgas jaunpienācēja Saldus SS/Leevon. Tas saistīts ar to, ka šī gada sezonā ir 9 dalībnieces, līdz ar to, katrā kārtā vienai no dalībniecēm nāksies nespēlēt un pirmssezonas izloze lēma, ka pirmajā kārtā tie būs debitanti.

Taču Saldus SS/Leevon laiku netērēja atpūtai un šo dienu izmantoja, lai aizvadītu pirmssezonas preses konferenci un pēdējo pārbaudēs spēli pirms savas pirmās šīs sezonas spēles, kas notiks jau šonedēļ, 11. jūlijā, kad viesos nāksies spēkoties 1. līgas Kurzemes derbijā pret Grobiņas SC. Brocēnu stadionā pārbaudes spēlē tika piedzīvots zaudējumus ar 1:2 pret 2. līgas komandu FS Jelgava/Albatroz, taču lielākā uzmanība šajā sestdienā tika sniegta preses konferencei.

Preses konferencē dalību ņēma Saldus Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Raivis Zīrups, Saldus Sporta skolas direktors Madars Roga, Saldus SS/Leevon galvenais treneris Māris Landmanis un šīs sezonas Saldus SS/Leevon komandas kapteinis Gints Freimanis. Preses konferences laikā dalībnieki informēja par Saldus Sporta skolas sadarbību ar FS Leevon, par Saldus novada sadarbību ar Saldus SS/Leevon, par jaunatklāto Leevon futbola akadēmiju, par šīs sezonas mērķiem, par nākotnes plāniem un daudz ko citu. Konferences beigās tika prezentēts šī gada sastāvs un jaunās spēļu formas.

Tā kā preses konference norisinājās attālināti, raidot tiešraidi no Saldus oficiālajā Leevon Facebook lapā, to varēja vērot jebkurš interesents. Jebkurš varēja arī uzdot savus jautājumus, kuri tika nolasīti konferences dalībniekiem un uz tiem tika atbildēts. Attālinātās konferences Saldus SS/Leevon plāno aizvadīt pēc katras mājas spēles, tāpēc pievienoties tiek aicināti visi!

Informāciju sagatavoja
Edgars Andersons

Šeit var noskatīties pilnu Saldus SS/Leevon pirmssezonas preses konferences ierakstu:

Iesaki arī citiem!