Leevon Saldus

Vēl pavisam nedaudz un Saldus SS/Leevon komanda piedzīvos savu debiju Latvijas futbola 1. līgā. Gatavošanās šim kluba vēsturiskajam notikumam rit jau pilnā sparā un ir aizvadītas arī pirmās pārbaudes spēles, kurām sekos vēl, pirms lielās debijas, 11. jūlijā, kad piedzīvosim 1. līgas Kurzemes derbiju pret Grobiņas SC.

Iepriekš jau ziņojām, ka ārkārtas stāvokļa dēļ, kuru izveidoja COVID-19 uzliesmojums visā pasaulē, šī gada 1. līgas čempionāta starts tika pārcelts uz nenoteiktu laiku. Šīs darba nedēļas izskaņā, beidzot tika dota zaļā gaisma un pieņemts lēmums, kuram oficiāls paziņojumus vēl sekos, ka Latvijas futbola 1. līgu, ja situācija valstī nepasliktināsies, plānots sākt 4. jūlijā. Iepriekš arī ziņojām, ka līgā spēkosies 9 klubi, starp kuriem būs arī līgas jaunpienācēja-debitante Saldus SS/Leevon.

Pēc ārkārtas stāvokļa valstī, Saldus SS/Leevon gatavošanos savai debijas sezonai atsāka maijā, uzreiz, kad to ļāva valdības pieņemtie noteikumi. Jau no pirmā treniņa, komanda ir pilnā sastāvā un ir aizvadījusi 2 pārbaudes spēles – pirmo aizvadot Lietuvā, bet otru – Jelgavā. Lai gan abās pārbaudes spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi, komandas galvenais treneris Māris Landmanis izsakās pozitīvi: “Pirmajā spēlē daudz eksperimentējām, tāpēc gala rezultāts nepārsteidza, toties pati spēle mums ļāva pārbaudīt džekus tiem neierastās laukuma pozīcijās, kas ļoti noderēs turpmākajā darbā. Taču, ja runājam par spēli pret Jelgavas dublieriem, bija liela spēlētāju rotācija, jo pirmssezonā gribu dot džekiem spēles laiku, lai sevi apliecinātu. Šajā posmā, rezultāts uz tablo man nav svarīgs. Domājams, ka šādu praksi ievērosim arī turpmākajās pārbaudēs spēles, jo viens ir tas, ko viņi rāda treniņos, pavisam kas cits, kā džeki prot izpildīt taktiskos uzdevumus spēlē. Protams, sezonai tuvojoties, būs jau izteiktāks tas spēlētāju loks, uz kura tiks balstīta šī sezona. Kopumā, uz priekšu skatos optimistiski. Ticu, ka līdz sezonai džeki iegūs vēl labāku formu un mēs spēsim rādīt labu futbolu!“.

Iepriekš ziņojām arī par mūsu skaļākajiem sastāva papildinājumiem – Gintu Freimani un Arti Lazdiņu, taču sastāvu ir papildinājuši vēl citi, Latvijas futbola sabiedrībai zināmi, spēlētāji, kā arī perspektīvi puiši, kuriem augstāk minētie – Gints un Artis, būs kā lieliski mentori, kas kalpos viņu turpmākajām karjerām. To novērtē arī Kārlis Slūtiņš, kurš Saldus SS/Leevon sastāvam pievienojās no FK Jelgava sistēmas: “Jaunajiem tas ir liels plus, kad ir tādi čaļi, kuri ir paspēlējuši augstākā līmenī un var iedot savu pieredzi.”.

Lai gan Latvijas futbola 1. līgas starts ir paredzēts 4. jūlijā, Saldus SS/Leevon atbalstītājiem būs jāpaciešas nedaudz ilgāk, jo Saldus komanda savu debiju piedzīvos 11. jūlijā, Grobiņā, kad Kurzemes derbijā spēkosies pret vietējo Grobiņas SC. Taču pirmo mājas spēli, Saldus pilsētas stadionā, Saldus SS/Leevon aizvadīs nedēļu vēlāk, 18. jūlijā, kad uzņems viesus no Rīgas – JDFS Alberts.

Šosezon, visas mājas un izbraukumu spēles tiks translētas tiešraidē ar komentētāju. Tiešraides būs skatāmas Leevon YouTube kanālā un Facebook lapā, tāpēc, ja neesi vēl piesekojis, izdari to un nepalaid garām!

Šī sezona būs īpaša visai Saldus pilsētai! Tiekamies stadionā un tiešraidēs! #manakomanda #esmuparsaldu

Šeit neliels ieskats no Saldus SS/Leevon pirmssezonas treniņiem:

Iesaki arī citiem!