Leevon Saldus

Vēlies atlaist mūsu galveno treneri Māri Landmani un pārņemt Saldus SS/Leevon vadību?
Šī ir Tava iespēja!

Ar prieku paziņojam, ka esam kļuvuši par pirmo Optibet Nākotnes līga klubu, ar kuru vari sasniegt futbola virsotnes, spēlējot pasaules populārāko futbola stratēģijas spēli – Football Manager 21.

Jebkuram spēlētājam turpmāk ir iespēja spēlēt šo spēli, vadot Saldus SS/Leevon, izmantojot jau iepriekš radītā Optibet Virslīga plākstera (patch) jaunāko versiju, kurā, papildus visiem Virslīgas klubiem, būs atrodama arī mūsu komanda, ar tās īstajiem spēlētājiem.

Sadarbībā ar Optibet Virslīga patch izstrādātājiem, esam kļuvuši par pirmo Optibet Nākotnes līga klubu, kurš ir iekļauts šajā papildinājumā. Kā jau iepriekš plašsaziņas līdzekļos izskanēja, tad jaunākajā spēles versijā – Football Manager 22, pirmo reizi ir iekļauta Optibet Virslīga. Turpretim, lai visi karaļa mīļi varētu iejusties futbola kluba vadītāja pozīcijā jau pirms šīs sezonas, Optibet Virslīga izstrādāja oficiālo spēles papildinājumu, kurš tagad ir papildināts arī ar Saldus SS/Leevon.

❗️ Vēršam uzmanību uz to, ka šis papildinājums ir paredzēts tikai spēles iepriekšējai versijai – Football Manager 21, un papildinājumu ir iespējams uzstādīt tikai PC versijai.

Kur iegādāties:
Steam
CDKeys (šī būs maciņam draudzīgāka opcija)

Instrukcija kā pievienot papildinājumu savai Football Manager 2021 spēlei būs izlasāma, kad atvērsiet .zip failu.

❗️ Pie reizes, vēlamies izziņot konkursu, kurā uzvarēt var jebkurš jaunais Saldus SS/Leevon vadītājs ❗️
Spēlē Football Manager 21 pie Saldus SS/Leevon stūres, iekļūsti Optibet Virslīgā, pierādi šo faktu ar iesūtītu ekrānšāviņu un iegūsti jebkura mūsu spēlētāja oficiālo spēles kreklu!

#EsmuParSaldu un Tu? ❤️

Iesaki arī citiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *