Leevon Saldus

Leevon Saldus Akadēmija

LEEVON Saldus futbola akadēmija savu darbību uzsāka 2020. gada septembrī. Akadēmijā uzņemam talantīgākos bērnus vecumā no 12. – 19. gadiem. Saldus akadēmija ir kā starpposms pirms nākamā soļa – došanās uz ārzemēm. Jaunieši ikdienā mācās Saldus vidusskolā, dzīvo Saldus Sporta skolas viesnīcā un ir patstāvīgā speciālistu uzraudzībā, kuri palīdz aprast ar patstāvīgu dzīvi ārpus mājām, prom no ģimenes un vecākiem.

Esam izveidojuši veselīgu komunikāciju starp klubu, skolu, bērnu un vecākiem, lai visi kopīgi palīdzētu bērniem un jauniešiem piepildīt savu futbola sapni.

Akadēmijas prioritāte ir labas sekmes skolā, disciplīna un tikai pēc tam seko futbols.

Akadēmijas audzēkņi papildus regulārajiem treniņiem trenējās arī divas reizes nedēļā, pirms skolas. Nedēļā kopā aizvadot 5-7 treniņus. Katram audzēknim ir izstrādāta individuāla programma, lai katrs saņemtu tieši to, kas viņam visvairāk ir nepieciešams. Galvenie uzsvari treniņprocesā, papildus futbola prasmju pilnveidošanai, ir vispusīga ķermeņa attīstīšana.

Akadēmijas audzēkņiem regulāri nodrošinām iespēju stažēties ārzemju akadēmijās. Galvenais uzsvars, palīdzēt jauniešiem spert nākamo soli savā ceļā uz profesionālo sportu. Tie audzēkņi, kuri spēj visas lietas savienot augstā līmenī, ar mūsu palīdzību nokļūst ārzemju akadēmijās uz palikšanu. Pārējie, kuri vēl ir ceļā uz to, savu meistarību slīpē Saldus jauniešu komandās un no 15. gadu vecuma Leevon Saldus “Nākotnes Līga” sastāvā, pieaugušo konkurencē.

Šobrīd regulārā Akadēmijas uzraudzībā darbojas 14 audzēkņi, bet vēl ir brīvas vietas, tādēļ esam gatavi uzņemt vēl.

Akadēmijas infrastruktūra

Mūsu akadēmijas audzēkņi ārzemēs

Felikss Sproģis , 17.05.2008, Greifswalder FC, Vācija

“Man Akadēmijā esot vienmēr gribējās būt vislabākajam tāpēc, manuprāt, Akadēmija man nāca ļoti par labu, jo bija cīņasspars. Akadēmijā katru otro dienu bija rīta treniņi un tas man palīdzēja ar motivāciju, ar vēlmi piecelties un tiekties pēc sava mērķa. Rīta treniņos strādājām uz sliktākām pusēm, jeb vājākajām lietām, kuras izdevās pilnveidot, kas tagad noder. Esot akadēmijā bija iespējas atrādīties ārzemju treneriem un aizbraukt uz nometnēm. Visa šī pieredze deva iespēju un rūdījumu, lai spertu nākamo soli – spēlēšanu Vācijā.”

Fēlikss Sproģis - Leevon Saldus Akadēmijas audzēknis

Rafaels Lūsis , 12.04.2007 , Greifswalder FC, Vācija

“Man Akadēmija palīdzēja kļūt patstāvīgākam dzīvojot prom no ģimenes. Lika labāk mācīties skolā un saņemt labākas atzīmes. Būt kārtīgākam istabiņā, jo nav neviens, kas vāks aiz tevis kā mājās. Atnākot uz jaunu vietu, komandas biedri un draugi palīdzēja ātrāk iejusties jaunajā pilsētā. Patika, ka bija individuālie treniņi, kuri man palīdzēja attīstīt vājās vietas. Nonākot Saldū, vairāk sāku trenēties kopā jau ar pirmās līgas pieaugušo komandu, no kuras iemācījos jaunas futbola nianses. Pavadītais laiks Akadēmijā man deva pārliecību par saviem spēkiem, ka varu futbolā sasniegt daudz vairāk.”